דיגיטליה - כל התוכן הדיגיטלי במקום אחד

עשו מנוי "דיגיטליה" וקבלו גישה בסטרימינג לתוכן הדיגיטלי של האתר, 3 ימי ניסיון חינם, ניתן להפסיק את המנוי בכל רגע נתון, 19.99 ש"ח בלבד‏ לחודש .
אנו עובדים כל הזמן על הפקות מקוריות חדשות ושמחים שאתם ‏תומכים בנו ברכישת המנוי.

סרטים

לסינייה קוצ'ינה - סרט דוקומנטרי

הפקה מקורית

סיפורה של מסעדה משפחתית בכפר קטן בצפון איטליה ששברה את החוקים אבל לא את המסורת, זהו סיפור על אהבה, על כבוד לטבע ולאדמה, על אומץ ללכת עם הלב כנגד כל הסיכויים והכללים, זהו סיפור חסר פשרות על חזרה בזמן דרך ניחוחות וטעמים לתקופה בה הכל היה שונה.

סרטים על מקומות באיטליה 

בהפקה מקורית

סרטונים קצרים על ערים מרכזיות ואזורים באיטליה, המלצות מה לראות בכל עיר ואזור, היכן לטייל, מוזאונים, ומה כדאי לאכול בכל מקום ומקום.

רומא, מילאנו, ורונה, פירנצה, ונציה, נאפולי ועוד ערים רבות אחרות. 

סיפורים קצרים

פרוייקט טיולי הבזק הוביל לשולשה סיפורים קצרים ומשעשעים מאת דורון המבורגר.

Depositphotos_221264880_l-2015.jpg

פודקאסט חודשי מאת ההיסטוריונית ד"ר מאיה קציר.

בהפקה מקורית

על מה הפודקאסט?

ובכן, אם כן, אז ככה. בפודקאסט זה אני קוצרת בכל חודש, תוך התעלמות בוטה מסדר העונות החקלאיות, יבול אמנותי ותרבותי. בכל פרק תוכלו להאזין למחשבות, ידיעות ושאלות שאני אוספת  משדות שונים במהלך החודש, מערבבת, שוכחת, מדמיינת ובסוף מארגנת לכדי פרק בנושא מסוים.  

הקציר החודשי

פודקאסטים

חמודה, ואלגנטית. ידועה כעירם של רומאו ויוליה מהמחזה של שיקספיר, עיר הנאהבים אם תרצו.

כבר יותר מעשר שנים שאל שדה התעופה של ורונה יוצאות טיסות צ'רטר מנמל התעופה בן גוריון. והעיר מהווה יעד עבור ישראלים שמשלבים אותה בטיול בצפון מזרח איטליה.

יום בורונה העתיקה

00:00 / 01:49

המוזאון לארכיאולוגיה שבעיר בולצנו בצפון איטליה מוקדש כולו לאדם אחד. חייו ומותו של אדם זה הם המפתח להבנת עידן הנחושת באלפים של דרום טירול. שמו הוא אוטזי, אך החוקרים מכנים אותו בכבוד רב - ״האיש שבא מן הקרח״.

אוטזי איש הקרח

00:00 / 01:28

בצ'ינקווה טרה כבר הייתם? בצפון מערב איטליה, לחופו של חלק הים התיכון הנקרא הים הליגורי, שוכנים חמשת הכפרים המפורסמים. להגיע לשם כל אחד יכול, אבל איך עושים את זה לוקאל סטייל?

צ'ינקווה טרה

00:00 / 01:10

מדריך אודיו בעברית לביקור במוזיאון האופיצי בפירנצה.

הפקה מקורית של אתר "באיטליה". בהדרכתו של הצייר והפובלציסט יונתן הירשפלד.

מוזיאון האופיצי - פירנצה

00:00 / 03:13

את טוסקנה כבר עשית? שרה פראקסטי כתבת מקומית של אתר "באיטליה" הכינה עבורנו מסלול לביקור ראשון בטוסקנה. קבלו לשימושכם האישי: 10 מקומות ב-10 ימים!

עשרה ימים בטוסקנה

00:00 / 01:43

לכל תייר ישראלי השוכר רכב באיטליה כדאי מאוד לדעת איך עובדת השיטה בכבישי המדינה. לא להסתמך על הידע מישראל. אמנם מערכת האכיפה אינה אגרסיבית כמו בארץ אך היא יעילה ביותר.

מדריך נהיגה לכבישי איטליה

00:00 / 00:53

המוזאונים מייצגים בצורה הטובה ביותר את התרבות והאמנות העשירה והמרתקת של נאפולי. אבל לפני שנדון בהם, יש נושא אחד שהוא חלק בלתי נפרד מהתרבות הנאפוליטנית והוא שמה של העיר בעבר.

תרבות ואמנות בנאפולי

00:00 / 01:26

כפרים ועירות בדולומיטים. הצעה למסלול טיול. שרשרת הרי הדולומיטים עוברת במחוזות ונטו טרנטינו אלטו- אדיג'ה ופריולי. בתרבות העולמית אבל גם בזו העברית, יש מקום של כבוד להרי הדולומיטים. שלל דימויים מציפים את התודעה בהקשר שלהם.

פניני הדולומיטים

00:00 / 01:32

אנחנו מבטיחים לא להעביר את המייל שלכם לאף אחד, מידי פעם נשלח לכם עדכונים על איטליה שיוכלו לשמש אתכם 

© INITALIA All rights reserved  

noun_event_434902.png
noun_sunny_1604932.png
noun_magnifier_2525286.png
0