אירועים

עולם משחקי החצר של פסטיבל טוקטי - TOCATI FESTIVAL

המילה – Cortile, משמעותה באיטלקית, חצר. עד לפני 30 שנה בערך, נהגו הילדים להתאסף בחצרות אשר סביבן נבנו הבתים ולשחק באלפי משחקים שהמציאו בעצמם ושהועברו מדור לדור. אותם "משחקי חצר" יקרים במיוחד לליבם של האיטלקים החוששים כי כמו מיני ציפורים ודגים גם אופיה של הילדות נמצא בסכנת הכחדה. 

קוספלייר בלוקה – כך תחגגו את All Santi עם המוני איטלקיים

בין ה-1 ל-5 בנובמבר, בדיוק במהלך גשר חגיגות ליל כל הקדושים באיטליה, יתקיים בעיר לוקה שבטוסקנה כנס הקומיקס הגדול. האירוע זוכה מידי שנה למאות אלפי מבקרים, לאורחים חשובים מהתחום המגיעים מכל רחבי הגלובוס ונותן הזדמנות נפלאה להציץ אל עולם הפנטזיה והמדע הבדיוני. עוד סיבה לבקר בעיר לוקה וליהנות מהאווירה המיוחדת שלה

שבוע הברטר באיטליה - מי אמר אני ולא החליף ?!

על מנת לעודד תיירות בתקופות פחות פופולריות של השנה, בה רבים ממקומות האירוח נותרים ריקים . משתמשים בענף האירוח באיטליה בעקרון הברטר שהוא בעצם סחר חליפין, שיטת המסחר העתיקה ביותר המבוססת על החלפת סחורות ושירותים בין בעלי עניין ללא שימוש בכסף.

אורות בסלרנו – חג המולד בקַמפַּניַה

חג המולד, הוא אחת התקופות השמחות, המאושרות, הרומנטיות והמוארות בשנה. תחילתו כחגיגה דתית, אך עם השנים הוא התפשט בכל העולם ויש החוגגים אותו ללא קשר לדת.

שלכת ורוח סתיו - צפון איטליה בעונה הכי צבעונית בשנה

הקיץ מגיע אל סופו ולאחריו מגיע תורה של העונה הכי צבעונית בשנה. כחול הים והשמיים מפניםאת מקומם לגוונים החמים של עלי השלכת, הערמונים והפטריות, לצד הדלעת הכתומה, התפוחים האדומים,  והסגול העז של אשכולות הענבים. אוכל וטבע בהרמוניה מושלמת, מחכים לקבל את פניכם באזורים היפים של הצפון: פיימונטה, ואל ד'אוסטה, ונטו וטרנטינו אלטו-אדיג'ה

סאן ולנטינו באיטליה

רצה הגורל ואתם באיטליה בוולנטיין דיי? למה לא לנהוג כמנהג המקומיים ולחגוג? חמש המלצות לציון יום האהבה ברחבי הרפובליקה. כי ברומא וזה.

שווקי חג המולד וכיצד להתלבש נכון

בתקופה שלפני חג המולד ובמהלך חופשת חג המולד, שמתחילה ב - 23 בדצמבר ונמשכת עד ה - 6 לינואר מתקיימים בכל ערי וכפרי איטליה שווקים לכבוד החג

על גמישות הזהות והקרנבל בונציה

על המסכה אמר פיטרו גראדניגו, הדוג'ה- 49 של ונציה:

"דבר יפה היא המסכה, מפני שהיא גורמת לכל אדם בכל גיל תחושה של שוויון מול האחרים. כשהם לבושים מעיל שחור ומסכה לבנה, לבני שני המינים ניתנת האפשרות להתנהל בחופשית ולהביא את רעיונותיהם לכדי מימוש. אשמה יישא רק מי שיבלבל בין הטוב לרע באמצעות השימוש בחפץ אשר כשלעצמו הוא חסר פניות"

אקספו 2015 מילאנו

השנה  מארחת העיר מילאנו את היריד העולמי ה  - EXPO.

ה – EXPO, הוא האירוע הבינלאומי השלישי בחשיבותו בעולם מבחינת השפעה כלכלית ותרבותית, קודמים לו גביע העולם בכדורגל והמשחקים האולימפיים 

ארוחות חברה - המקבילה האיטלקית ל"יום כיף" במשרד

באיטליה נהוג להזמין את עובדי המשרד או החברה, בסוף דצמבר, לפני חג המולד ולקראת סוף השנה, לארוחה במסעדה. זוהי דרך להודות לצוות העובדים על העבודה המשותפת במהלך השנה.

​האווירה הנכונה, אוכל, יין ומוסיקה יכולים להוציא מקליפתם גם את האנשים הכי סגורים.

קרנבל בורונה: בוא נרקוד עד אור הבוקר!

עוד רגע מגיע חודש הקרנבלים ובעוד לנו יש את אסתר ומרדכי ולברזילאים יש את ריו, לאיטלקים יש את קרנבל הניוקי. יחי ההבדל הקטן! עזבו אתכם מהמסכות של ונציה ובואו לקרנבל המסורתי של העיר ורונה: “El Bacanal del Gnoco!”

אנחנו מבטיחים לא להעביר את המייל שלכם לאף אחד, מידי פעם נשלח לכם עדכונים על איטליה שיוכלו לשמש אתכם 

מבקרים יקרים באתר. הנהלת האתר באיטליה עושה מאמץ שלא לפגוע בזכויות יוצרים של יצירות המועלות באתר. היה ובכל זאת והועלתה יצירה אשר עלולה לפגוע בזכויות יוצרים הנכם מתבקשים לפנות מיידית למערכת באיטליה בכדי שנוכל לטפל בעניין.

בברכה מערכת באיטליה

© INITALIA All rights reserved  

noun_sunny_1604932.png
noun_magnifier_2525286.png
0