יודעת חן - סטיליסטית ישראלית במילאנו

7/6/2017

חן חורש, סטייליסטית ב- FTL MODA  במילאנו וניו יורק, כתבת אופנה במגזין La Fashion Magazine היוצא לאור בלוס-אנג׳לס

זמן קריאה משוער 10 דקות

היום כשהיא חלק בלתי נפרד מתעשית האופנה במילאנו, חן חורש נזכרת איך עזבה לפני שנתיים משרה בכירה ברשת Pull&Bear בישראל והצליחה להפוך את החלום השאפתני שלה למציאות. ממקומה בלב בירת האופנה מהמשפיעות בעולם, היא מספרת על עצמה, מזהה את הסימפטומים המעידים על שגעון אמיתי לתחום, ולא שוכחת לעדכן לגבי האירועים החשובים בחודש יוני.

ביקשו ממני לכתוב על אופנה באיטליה. ובכך בעצם ביקשו ממני לכתוב על הסיבה שבגללה עצרתי את החיים שלי והעברתי אותם למקום חדש. 

מה היה בחיים הישנים?  ובכן, להתעורר כל בוקר בחמש, לפני השמש. לצאת לדרך במכונית, להשתדל לא לשפוך על עצמי את הקפה ולהתקע בפקקים באילון. מסביבי ראיתי נשים כמוני, ממהרות, לחלקן היתה כוס קפה ביד כמו שלי, וחלקן ניסו להספיק להתאפר תוך כדי נהיגה. אל מול החיים הישראלים האלה יעיד כל מי שביקר אי פעם באיטליה - השינוי בקצב אינו מוטל בספק. להתעורר בבוקר ולרדת לפיאצה לשתות כוס קפה. לאכול בריוש, ולהרוויח שקט שאין בשום מקום. 

 

אז אם הגעתם למילאנו או בכלל לערי איטליה כדי לקחת הפסקה מהסטרס הישראלי, אני אהיה כאן כדי לספר לכם על אירועי האופנה השווים ביותר. על תצוגות אופנה המתקימות מידי עונה. ועל מקומות שעליהם אף אחד לא יידע להמליץ. פשוט מפני שכדי להיות חלק מתעשיית האופנה בעיר את חייבת להיות חלק בלתי נפרד ממנה בחיי היום יום. השקט והשלווה הם כמובן רק תופעות לוואי. 

 

איטליה ידועה כמגרש המשחקים הטוב ביותר לקהל צרכני האופנה. מי שבאמת מבין באיכות יחפש את התווית המפורסמת made in italy וילחץ אם יתקל בתווית המוחבאת של ממלכת החקיינים - סין. וזה בסדר. כי האופנה האיטלקית אינה ממותגת גבוה כל-כך לחינם. רמת המומחיות של החייטים האיטלקים אין דומה לה בעולם. פריטים רבים נעשים בעבודת יד. תעשית האופנה כשמה כן היא, תעשיה, המורכבת מריכוז גדול של בעלי מקצוע מומחים, מתפרות, מעצבים, וחדרי תצוגה. הלייבלים הגדולים כמו ורסצ’ה, פראדה, דולצ’ה וגאבנה ורבים אחרים מתכננים את הקולקציות שלהם כאן במילאנו ומיצרים אותן בפרוורים הסמוכים. 

 

לפני שאספר לכם על אירועי האופנה שמתקיימים בעיר במהלך השנה עם התצוגות המושקעות והשוות ביותר, אפתח בעדכון ראשוני על אירועי אופנה חשובים בחודש יוני במילאנו ובפירנצה. שלא תפספסו. 

FASHION WEEK, PITTI IMMAGINE UOMO 92
 Florence June 13 - June 16 2017

פירנצה - יריד אופנה בינלאומי לבגדי גברים במבצר לשעבר שנבנה על ידי אנטוניו דה סאנגאלו.

זוהי המהדורה ה-92 של היריד, אשר יתקיים במשך שלושה ימים -  משלישי עד שישי. 

ניתן לקנות כרטיסים לארוע באתר

 

FASHION WEEK 
Milan June 17 - June 20 2017
WHITE MAN & WOMAN 
Milan June 17 - June 19 2017

יריד אופנה לגברים ונשים כאחד בעל אופי יחודי

 האירוע מתקיים בויה טורטונה - Via Tortona במילאנו. 

אירוע זה מציג בגדים בסגנון Outodoor כמו גם מגמות חדשניות באופנה. שלל כשרונות חדשים בתעשייה מפציעים עונה אחר עונה.הדור החדש של המעצבים ואמני ההלבשה וסגנון החיים מקבל במה. 

בנוסף מוכתבות מגמות חדשניות באמצעות בחירה קפדנית וקבועה של קולקציות

PITTI IMMAGINE BIMBO 85 
Florence June 22 - June 24 2017

שבוע אופנה לבגדי ילדים

פירנצה - יריד סחר מרכזי בינלאומי המוקדש לאופנה ולסגנון החיים של ילדים. 

המהדורה ה -85 של האירוע הדו-שנתי תתקיים בין ה-22 ל -24 ביוני בפירנצה.

במהדורת הקיץ בשנה שעברה ביקרו כמעט 10,000 איש בינהם יותר מ-5700 קונים.

המהדורה הנוכחית PITTI BIMBO 85 תציג 437 אוספים מכל העולם וצפויה למשוך קהל רב עוד יותר.

 PITTI IMMAGINE BIMBO קיץ 2017 מהווה פלטפורמה עסקית ייחודית.

 

PITTI IMMAGINE FILATI 81 
Florence June 28 - June 30 2017 

פירנצה - סדרה של ירידים המתמקדים בחומרי גלם, כגון, חוטים וסיבי טקסטיל ביצור אורגני, ידידותי לסביבה וסחר הוגן, מציג את המוצרים וההתפחיות החדשות בתעשיה זו. מתקיים בפורטזה דה באסו, מבצר שנבנה על ידי אנטוניו דה סאנגאלו מדיצ'י,