top of page

ליקוט ערמונים וקרם כתום

+ באיטליה
Saturday, December 11, 2021

זמן קריאה

חיפוש

עודכן: 17 ביולי 2023

אשת הקולינריה צאלה רובינשטיין יצאה ללקט ערמונים, כפי שנהוג בטוסקנה בסוף הסתיו, בסוף הוידאו מחכה לכם מתכון עם ערמונים כמובן, מרק כתום מסורתי לעונה



המתכון:


קרם דלעת וערמונים

1 ק"ג דלעת, חתוכה לקוביות גדולות

2 גזרים חתוכים לטבעות

1 כרישה, פרוסה לטבעות דקות

1 ק"ג ערמונים

שמן זית כתית

מלח, פלפל לבן

בלנדר מוט

לבשל את הערמונים בשלמותם בסיר עם מים כעשרים וחמש דקות. לסנן ולצנן. לחצות כל ערמון לשניים, ובעזרת כפית לרוקן את תכולתו.


בסיר רחב לטגן את הכרישה בשמן זית. לאחר שהיא מתרככת – שימו לב לא להשחים אותה – להוסיף את חתיכות הדלעת והגזר. לזרות מעל כפית וחצי של מלח וחצי כפית פלפל. כסו את הסיר במכסה ותנו לירקות להזיע מעט, תוך כדי ערבוב מפעם לפעם.


לאחר כחמש דקות להוסיף מים לסיר, לכיסוי חלקי של הירקות. גובה המים צריך להיות סנטימטר אחד פחות מגובה הירקות. בלשב זה להוסיף 6-5 כפות גדושות ערמונים. לערבב היטב ולהביא לרתיחה.

לבשל על אש נמוכה כ – 45 דקות. להשהות לצינון. לטחון היטב בבלנדר לקרם חלק ללא גושים.


הגשה: למזוג לקערות מרק עמוקות ולפזר מעל שתי כפות ערמונים. להגיש מייד.

52 צפיות0 תגובות

פוסטים קשורים

Comentários


המאכלים של מחוז פריולי
Saturday, December 30, 2023
מסע טעים באברוצו: המנות המפורסמות ביותר של המחוז
Monday, October 2, 2023
סיפורה של הגלידה האיטלקית – המדריך הקצר לעולם הג'לאטו
Friday, September 29, 2023
המאכלים של מחוז לומברדיה
Saturday, September 23, 2023
האוכל והיינות הטעימים של מחוז לה מארקה
Sunday, July 2, 2023
מה קורה פה?! מדריך הדקויות להבנת האיטלקים וחוקיהם ה"משונים"
Tuesday, May 9, 2023
היינות של סרדיניה
Friday, April 21, 2023
האוכל של סרדיניה - 12 מאכלים סרדיים שאתם חייבים לטעום
Thursday, April 20, 2023
מבוא טעים לאוכל של פלרמו – מה אוכלים בחגים ובארוחות משפחתיות?
Wednesday, April 12, 2023
מסורות חג הפסחא – מצפון ועד דרום
Thursday, March 30, 2023
היינות של מחוז אומבריה
Wednesday, March 15, 2023
היינות של מחוז קמפניה
Monday, February 27, 2023
3 מרקים איטלקים לחורף ישראלי
Monday, January 23, 2023
מפרושטו ועד סלסיצ'ה – הנקניקים החשובים ביותר באיטליה
Saturday, January 7, 2023
מה אוכלים האיטלקים בחג המולד? התבשילים והמנות שבלעדיהם אי אפשר לחגוג את כריסטמס באיטליה
Saturday, December 24, 2022
בעקבות הפוקצ'ה הג'נובזית המושלמת - מדריך
Tuesday, December 13, 2022
משחקי תודעה דרך אוכל - ביקור אצל השף מאסימו בוטורה
Friday, November 4, 2022
15 דברים שחייבים לאכול בטורינו ופיימונטה
Tuesday, September 20, 2022
המדריך לגבינות החשובות באיטליה
Thursday, September 1, 2022
רומא לרעבים: 15 מאכלים רומאיים טיפוסיים שאתם חייבים לטעום כשאתם בעיר!
Saturday, July 30, 2022
על שמן זית, עגבניות, ומסורות ליגוריות נושנות
Thursday, June 30, 2022
מעמד הטבח ותרבות הבישול
Sunday, May 29, 2022
שני יקבים מיוחדים ושתי מסעדות מומלצות באזור קיאנטי
Tuesday, April 19, 2022
איפה מומלץ לאכול בצ'ינקווה טרה והסביבה? שתי מסעדות מעולות שאסור לפספס
Monday, April 18, 2022

עשוי לעניין אותך

צאלה רובינשטיין | אשת קולינריה

1

מתעניינים

עליך להתחבר על מנת לצפות בתוכן זה

ההרשמה לאתר בחינם.

התחברות | הרשמה
bottom of page