לקנות בית שני בטוסקנה עם ליווי מקצועי

תמיד חלמתם על בית שני בטוסקנה? עכשיו זה אפשרי

כולם מסכימים! אין כמו איטליה, האוכל, הסטייל, הקצב האיטי של החיים, בקיצור החיים הטובים "לה דולצ'ה ויטה", אבל לרכוש בית זה עניין רציני.

למה לרכוש בית שני באיטליה?

לצאת לחופשה בחו"ל במקום בטוח אותו אנחנו מכירים ואוהבים, "הבית שלנו רחוק מהבית"

ללמוד מהאיטלקים – עבור האיטלקים חופשה זה דבר רציני וחשוב ביותר, כל החיים אנו רצים סחור סחור, בחופשה מגיע לנו להנות בצורה הטובה ביותר. האיטלקים שיכללו את מושג "החופשה" הם לא אוהבים הפתעות לא נעימות בחופש, לכן מי שיכול להרשות לעצמו קונה בית קיט, בדרך כלל ליד הים, אגם או בהרים, מקום שאליו הוא אוהב לבוא עם המשפחה, עבורנו הישראלים זוהי תפיסה חדשה יחסית, אז הגיע הזמן לקחת את החופשה שלנו ברצינות לא?

היתרונות ברורים:

הרגשת בהיטחון של לצאת לחופשה בבית שלי אין לה שני, ככל שעובר הזמן נתרגל אל הבית יותר ויותר ונצבור זיכרונות, זוהי חוויה שונה לגמרי מלשהות במלון, אין מגבלות לוקחים טיסה והכל מוכן, הבגדים שלנו המצעים שלנו, הספרים שלנו זו הרגשה שונה לחלוטין.

קצת על טוסקנה:

איטליה נחשבת לאחד המקומות היפים בעולם, וטוסקנה היא שיא היופי והתרבות האיטלקית, שילוב של ירוק בכל מקום, תרבות, אמנות, היסטוריה, והאוכל כן האוכל הוא אלוהי, האנשים הנעימים שפתוחים לקבל תיירים מכל העולם, כל אלו הם שילוב מנצח.

קצת על האזור אותו אנחנו משווקים:

טוסקנה היא גדולה, שטחה נפרס מן הים שבמערב ועד למרכז המגף, אנחנו מציעים נכסים באזור "ורסיליה" – “Versilia” חלקו המערבי של המחוז שנושק לים התיכון ולהרים ממזרח, כ 30 דקות נסיעה מהערים לוקה ופיזה. האזור מוכר בעיקר לאיטלקים שמגיעים אליו לחופשות, הוא נשאר אותנטי ומחוץ למסלולי המוני התיירים.

בגלל הקרבה לים ולהרים, בתקופת הקיץ מגיעים אל האזור בעיקר איטלקים מחתך סוציואקונומי גבוה, הם מחזיקים בו לרוב בתי קיט. מפורסמת העיירה Forte dei Marmi שהיא עיירית קיט על חוף הים בה מבלים עשירי איטליה, יש בה בתי מלון 5 כוכבים, חנויות למותגי אופנה, מגרשי גולף ועוד, כמו כן העיירה הקסומה פייטרה סנטה – Pietrasanta הידועה בפסלים והציירים שמתגוררים ויוצרים בה, ועוד...

 

איך רוכשים בית באיטליה?

בשביל לרכוש בית באיטליה חייבים ליווי צמוד ומקצועי, הבירוקרטיה האיטלקית מסועפת, ומפחידה משקיעים זרים. בעזרת ליווי מקצועי מההתחלה עד הסוף אפשר להגשים חלום, את ההחלטה צריך לבסס על הדברים החשובים כמו למשל: בחירת האזור, דירה או בית, והציפיות שלכם מהבית שלכם

 

מה אנחנו מציעים ?

  • מציאת נכס מתאים לדרישות.

  • הערכת שווי שוק אמיתית ריאלית של הנכס והכנסות פוטנציאליות משכירות

  • ליווי צמוד של משרד אדריכלים ומהנדסים, במקרה של בדיקה או שיפוץ הנכס.

  • ליווי בייעוץ מס, בחירת משרד נוטריון להעברת בעלות.

  • שקיפות מלאה לאורך המשא ומתן.

  • ביקור בנכס.

  • החזקת וטיפול בנכס לאחר הקניה

בתים לדוגמא:

לפניכם רק כמה נכסים לדוגמא מתוך מגוון רחב של בתים ודירות, צרו קשר לקבלת ייעוץ מלא ומותאם אישית.

לה רונדינלה - La Rondinella - מחיר מבוקש 2.5 מיליון אירו

ווילה גדולה שנבנתה על בית-בד, בלב כרמי זיתים. 10 דקות נסיעה מחוף הים של מערב טוסקנה. רמת גימור גבוהה ומפנקת. תקרות עם קורות עץ חשופות, ריצוף באריחים טוסקניים עתיקים. שילוב של אבן הריחיים מבית הבד בארכיטקטורה של הבית.

פרטים טכנים:

420 מ"ר בנוי.

אח עצים

דירת אורחים עם כניסה נפרדת

בריכה מחוממת

מרפסות מקורות גדולות

אזור ספא עם סאונה טורקית

ביתן בריכה הבנוי כיחידה עצמאית ומרחיב את אפשרויות האירוח.