top of page

אופציות טבעוניות בפירנצה

+ באיטליה
Sunday, March 3, 2019

זמן קריאה

חיפוש

עודכן: 21 במאי 2023

פירנצה (כמו איטליה כולה), ידועה כעיר חובבת בשר. היא לא מוכתרת כידידותית לטבעונים ואף עשויה להיות מאתגרת לחובבי טיולים קולינריים, כי בכל זאת, פיצה ללא גבינה זו לא פיצה, ובשביל ספגטי ברוטב עגבניות אפשר להישאר בבית. ועדיין יש בה את דוד של מיכאלאנג'לו וגלריית אופיצי, וכן, גם כמה מסעדות שוות לטבעונים שלא מוכנים להתפשר


צילום: Hermes Rivera

Pizza Man

(כתובת: Via Pacinotti 40/42R) אי אפשר לטוס עד איטליה ולא לאכול פיצה טובה ומפנקת. אצל איש הפיצה תוכלו ליהנות מפיצה מדהימה, עשירה וקריספית עם תוספות מיוחדות (כמו רוטב דלעת וזוקיני מתובל), לצד פיצה מרגריטה הרגילה והמוכרת, והשוס הגדול – גבינת מוצרלה טבעונית! טעימה, נמתחת ובהחלט מספקת. המקום לא טבעוני, ולכן תוכלו להגיע עם פרטנרים שיעדיפו פיצה רגילה. המקום מציע מנות נוספות כמו סלטים, כדורי גבינה ופסטות אבל אם אתם מגיעים במיוחד, אסור לפספס את הפיצה המושלמת. אתר הבית להתרשמות




UniversoVegano

(Via Pietrapiana, 47 :כתובת)


מלבד פיצה, אפשר להגשים עוד כמה חלומות קולינריים שהעיר מציעה. לזניה, פסטה המבורגר מסויה וטורטיה עם סייטן מתובל תוכלו למצוא במרחק הליכה קצר מאיש הפיצה, במסעדה טבעונית בפינת הרחוב. התפריט עשיר ומגוון, ומציע מנות קטנות וגדולות ואפילו קינוחים אישיים. חומרי הגלם איכותיים והתמורה לתשלום כל כך טובה, שככל הנראה תרצו לחזור פעם נוספת. החיסרון היחיד במקום הוא שאינו מתאים לקבוצות גדולות מארבעה אנשים. במסעדה רק שני שולחנות ושאר מקומות הישיבה הם כיסאות בר על דלפק בצמוד לקירות המסעדה. עמוד הפייסבוק של המקום להתרשמות




Il Vegano

( Via S. Gallo, 75 :כתובת)​


מסעדה קטנה באווירה ביתית ונעימה עם היצע מרשים לא פחות מהקודמות. גם כאן מדובר בתפריט מגווןֿ של מנות ראשונות, עיקריות, כריכים וקינוחים טעימים. התפריט כתוב בכתב יד על לוח גדול ליד דלפק ההזמנות וצוות המקום ידידותי, וישמח לעזור ואף להציע שינויים בהרכבת המנות במידת הצורך. המקום אהוב במיוחד בעקבות הקינוחים המרשימים: עוגות מוס, סופלה, סירופ בהכנה במקום מפירות העונה ועוד. בהחלט שווה להשאיר מקום למנה אחרונה שתפתיע גם מי שאינו טבעוני. עמוד הפייסבוק להתרשמות




Brac

(Via deiVagellai,18 :כתובת)

מסעדת רואו. בין אם אתם מקפידים על תזונת הרואו ויגן ובין אם לא, המסעדה הזאת בהחלט שווה ביקור! מעבר לעובדה שכל מנה שיוצאת מהמטבח יפיפייה ומושקעת בעיצוב מרשים וצבעוני של ירקות ופירות העונה, המנות מפתיעות, עשירות, טעימות וידידותיות גם לילדים. הכמויות מספקות והמנות משביעות על אף שמדובר בירקות ופירות בלבד. חוויה קולינרית מעניינת ומדליקה בהחלט לא רק לטבעונים. המקום משמש גם כחנות ספרים, וניתן לעיין בספרים תוך כדי המתנה למנות ואף להישאר לקרוא בסיום הארוחה וכמובן גם לקנות. אתר האינטרנט





Kawaii

(Borgo S. Frediano, 8: כתובת)

מסעדה יפנית מעוצבת שממוקמת בצידו השני של הנהר עם כמה מנות טבעוניות מעניינות. המבחר לטבעונים לא גדול, יחד עם זאת, המנות בהחלט מיוחדות ומאפשרות טעימה מרעננת מהמטבח היפני. לצד תפריט האוכל, יוגש לכם גם תפריט שתיה שבהחלט שווה הצצה. המקום מציע מבחר מטורף של קוקטיילים משובחים, וגם סאקה, משקה אלכוהולי יפני שמזכיר בטעמו יין, מתוק או יבש, לבחירתכם. אתר הבית להתרשמות





575 צפיות0 תגובות

פוסטים קשורים

Comments


המאכלים של מחוז פריולי
Saturday, December 30, 2023
מסע טעים באברוצו: המנות המפורסמות ביותר של המחוז
Monday, October 2, 2023
סיפורה של הגלידה האיטלקית – המדריך הקצר לעולם הג'לאטו
Friday, September 29, 2023
המאכלים של מחוז לומברדיה
Saturday, September 23, 2023
האוכל והיינות הטעימים של מחוז לה מארקה
Sunday, July 2, 2023
מה קורה פה?! מדריך הדקויות להבנת האיטלקים וחוקיהם ה"משונים"
Tuesday, May 9, 2023
היינות של סרדיניה
Friday, April 21, 2023
האוכל של סרדיניה - 12 מאכלים סרדיים שאתם חייבים לטעום
Thursday, April 20, 2023
מבוא טעים לאוכל של פלרמו – מה אוכלים בחגים ובארוחות משפחתיות?
Wednesday, April 12, 2023
מסורות חג הפסחא – מצפון ועד דרום
Thursday, March 30, 2023
היינות של מחוז אומבריה
Wednesday, March 15, 2023
היינות של מחוז קמפניה
Monday, February 27, 2023
3 מרקים איטלקים לחורף ישראלי
Monday, January 23, 2023
מפרושטו ועד סלסיצ'ה – הנקניקים החשובים ביותר באיטליה
Saturday, January 7, 2023
מה אוכלים האיטלקים בחג המולד? התבשילים והמנות שבלעדיהם אי אפשר לחגוג את כריסטמס באיטליה
Saturday, December 24, 2022
בעקבות הפוקצ'ה הג'נובזית המושלמת - מדריך
Tuesday, December 13, 2022
משחקי תודעה דרך אוכל - ביקור אצל השף מאסימו בוטורה
Friday, November 4, 2022
15 דברים שחייבים לאכול בטורינו ופיימונטה
Tuesday, September 20, 2022
המדריך לגבינות החשובות באיטליה
Thursday, September 1, 2022
רומא לרעבים: 15 מאכלים רומאיים טיפוסיים שאתם חייבים לטעום כשאתם בעיר!
Saturday, July 30, 2022
על שמן זית, עגבניות, ומסורות ליגוריות נושנות
Thursday, June 30, 2022
מעמד הטבח ותרבות הבישול
Sunday, May 29, 2022
שני יקבים מיוחדים ושתי מסעדות מומלצות באזור קיאנטי
Tuesday, April 19, 2022
איפה מומלץ לאכול בצ'ינקווה טרה והסביבה? שתי מסעדות מעולות שאסור לפספס
Monday, April 18, 2022

עשוי לעניין אותך

רעות בן הלוי | סטייליסטית אישית וחובבת אופנת וינטג'